Drama Miunchene: „Real“ savo varžovus palaužė tik po pratęsimo

Penktadienį vykusiose Eurolygos rungtynėse sunkią pergalę iškovojo Madrido „Real“ ekipa.

Madrido klubas šventė pergalę išvykoje.<br>Scanpix nuotr.

Jan 15, 2021, 9:29 PM, atnaujinta Jan 16, 2021, 12:14 AM

Pablo Laso auklėtiniai išvykoje po pratęsimo 81:76 (23:15, 16:19, 12:16, 21:22, 9:4) palaužė Miuncheno „Bayern“ krepšininkus.

Karališkasis klubas kur kas sėkmingiau pradėjo dvikovą ir pirmajame kėlinyje vienu metu džiaugėsi dviženkliu pranašumu.

Aikštelės šeimininkai neketino sudėti rankų ir ėmė rakinti savo varžovus gynybos gniaužtuose.

Į ilgąją pertrauką „Bayern“ išėjo turėdama vos penkių taškų deficitą 34:39.

Antroje rungtynių dalyje tęsėsi permaininga kova, o trečiojo kėlinio pabaigoje Vladimiras Lučičius taikliu baudos metimu sumažino Miuncheno klubo komandos deficitą iki minimumo 50:51.

Ketvirtajame ketvirtyje vyko kova taškas į tašką.

Likus žaisti kiek daugiau nei minutę V.Lučičius smeigė tolimą metimą ir išvedė aikštelės šeimininkus į priekį 72:70.

„Real“ puolėjui Gabrieliui Deckui pavyko išlyginti rezultatą.

Paskutinės atakos „Bayern“ sėkmingai suregzti nepavyko ir komandos keliavo į pratęsimą.

Pratęsimo metu sėkmingiau pasirodžiusi „Real“ šventė pergalę.

„Bayern“: Jalenas Reynoldsas 18, Wade‘as Baldwinas 14, Vladimiras Lučičius 10.

„Real“: Walteris Tavaresas 26, Gabrielis Deckas 12, Rudy Fernandezas 10.