Po pertraukos spurtavusi ASVEL Pirėjuje susitvarkė su „Olympiakos“

Penktadienį pergalingai dvigubą Eurolygos savaitę užbaigė Vilerbano ASVEL krepšininkai.

ASVEL šventė pergalę Pirėjuje.<br>Scanpix nuotr.

Jan 15, 2021, 9:29 PM, atnaujinta Jan 15, 2021, 11:57 PM

Prancūzijos klubas išvykoje 69:63 (17:17, 17:16, 17:9, 18:21) įveikė Pirėjo „Olympiakos“ ekipą.

Rungtynės prasidėjo apylygiu abiejų komandų žaidimu. Nei vienai iš ekipų nepavyko įgyti solidesnio pranašumo ir po pirmųjų dešimties minučių švieslentėje degė lygūs skaičiai 17:17.

Antrajame kėlinyje ir toliau tęsėsi lygi kova.

Kiek sėkmingiau ketvirtį užbaigę svečiai į ilgąją pertrauką išsinešė minimalią persvarą 34:33.

Trečiajame kėlinyje „Olympiakos“ sukrapštė vos devynis taškus, o tuo pasinaudojusi ASVEL ėmė didint savo pranašumą.

Ketvirtajame ketvirtyje Vilerbano ekipa išliko pirmaujančios komandos vaidmenyje ir iš Graikijos išvyko su pergale kišenėje.

„Olympiacos“: Aaronas Harrisonas 13, Shaquielle'as McKissicas 11, Vassilis Spanoulis 10

ASVEL: Guerschonas Yabusele'as 19, Derrickas Waltonas ir Davidas Lighty po 9.

REPORTERIS: VSD pranešėjo komisijos išvados toliau kelia aistras