Laukia „Olimpų“ derbis? Legendinis Plungės „Olimpias“ iškovojo teisę žaisti NKL

Kėdainiuose baigėsi Nostra.lt-RKL finalo ketverto kovos, kur paaiškėjo, jog šį sezoną stipriausia buvo Plungės „Olimpo“ ekipa.

Plungės ekipa iškovojo teisę rungtyniauti NKL.<br>RKL nuotr.

May 4, 2024, 8:45 PM

Mindaugo Tamušausko auklėtiniai 83:77 (20:20, 24:26, 21:19, 18:12) palaužė šeimininkus Kėdainių sporto centro krepšininkus.

Dramatiška ir lygi kova vyko visų rungtynių metu. Komandos į pertrauką išėjo esant 2 taškų skirtumui (46:44), o po trečio ketvirčio nei viena ekipa nesugebėjo įgyti pranašumo (65:65).

Likus žaisti 1:10 minutės iki rungtynių pabaigos Nojus Bukauskas pelnė du taškus su pražanga ir sušvelnino kėdainiečių deficitą iki minimumo (77:78).

Visgi lemiamą žodį tarė plungiškiai. Likus 14 sekundžių Nojus Radžius pataikė tritaškį, kuris įtvirtino „Olimpo“ persvarą (81:77).

Kėdainiečiams nepavyko užpulti, o tas pats N. Radžius sumetęs du baudos metimus uždarė nugalėtojo klausimą.

Pergalę pasiekęs Plungės „Olimpas“ ne tik iškovojo aukso medalius, bet ir įgijo teisę rungtyniauti Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL).

Nugalėtojus į pergalę vedė Dominykas Matutis pelnęs 14 taškų, Nojus Radžius surinko 13, Deivydas Šeršenis pridėjo 12 taškų.