D. Adomaičio vadovaujama „Alvark“ krito prieš šeštadienį sutriuškintus varžovus

Dainiaus Adomaičio vadovaujama Tokijo „Alvark“ (36/9), kurioje šį mačą vėl praleido Artūras Gudaitis, krito prieš „Chiba“ (29/16) krepšininkus.

Buvęs Lietuvos rinktinės strategas D.Adomaitis antrą sezoną dirba Japonijoje ir treniruoja Tokijo „Alvark“ komandą.<br>„Alvark“ klubo nuotr.

Mar 24, 2024, 12:53 PM

Lietuviškasis „Alvark“ 69:70 (13:20, 16:8, 24:27, 16:15) krito prieš „Chiba“ krepšininkus, kuriuos buvo įtikinamai įveikę (81:62) šeštadienį.

Šiame susitikime „Chiba“ gretose vėl siautė Johnas Mooney. Amerikietis per beveik 37 minutes aikštelėje pelnė 21 tašką (7/10 dvit., 2/2 trit., 1/1 baud.) ir sugriebė 13 atšokusių kamuolių.

Tuo tarpu „Alvark“ ekipoje išsiskyrė brazilas Leonardo Meindlas. Puolėjas per beveik 34 minutes ant parketo įmetė 17 taškų (2/6 dvit., 4/9 trit., 1/2 baud), atkovojo 10 kamuolių ir išskirstė 5 rezultatyvius perdavimus.

„Alvark“ po šio pralaimėjimo nuo pirmąją vietą Rytų konferencijoje užimančios „Brex“ komandos atsilieka dvejomis pergalėmis. Tuo tarpu „Chiba“ turnyrinėje lentelėje rikiuojasi trečioje vietoje už „Alvark“ ekipos.

„24/7“: kaip A. Armonaitė ir E. Gentvilas vienas kitam pamokslavo