Prestižiniame turnyre S. Lukošius surengė dar vieną puikų pasirodymą

Simonas Lukošius surengė puikų pasirodymą, o jo atstovaujamas Sinsinačio „Bearcats“ universitetas „National Invitation Tournament“ (NIT) pirmenybėse įveikė „Bradley Braves“ krepšininkus.

Simonas Lukošius<br> USA Today Sports/Reuters/Scanpix nuotr.

Mar 24, 2024, 9:40 AM, atnaujinta Mar 24, 2024, 9:41 AM

„Bearcats“ 74:57 (36:28, 38:27) įveikė „Bradley Braves“ studentus ir pateko į turnyro ketvirtfinalį, kur jų lauks Minesotos „Golden Gophers“ ir Indianos valstybinio universiteto poros nugalėtoja.

S.Lukošius šiame mače per 33 minutes aikštelėje pelnė 17 taškų (1/3 dvit., 5/13 trit.), sugriebė 5 atkovotus kamuolius ir išdalino 3 rezultatyvius perdavimus.

Lietuvis, turintis Vokietijos pilietybę, pirmajame NIT turnyro mače varžovams atseikėjo net 28 taškus ir pratęsimo pabaigoje tiksliu tritaškiu išplėšė pergalę savo komandai.

NIT turnyras vyksta lygiagrečiai su „Kovo beprotybės“ turnyru, o NIT finalas vyks Niujorko „Madison Square Garden“ arenoje.

„24/7“: kaip A. Armonaitė ir E. Gentvilas vienas kitam pamokslavo