W. Baldwinas pasiuntė žinutė sirgaliams ir varžovams: „Trauma manęs tikrai nesustabdys“

Tel Avivo „Maccabi“ pergalingai startavo Eurolygos ketvirtfinalyje, tačiau rungtynių dėl traumos nebaigė komandos lyderis Wade‘as Baldwinas. Amerikietis iškart po rungtynių suskubo nuraminti sirgalius.

Wade'as Baldwinas<br>ZUMAPress/Scanpix nuotr.

Apr 24, 2024, 11:47 AM

Izraelio klubas pirmose ketvirtfinalio rungtynėse 91:87 išvykoje palaužė Atėnų „Panathinaikos“ ekipą.

Pergalė buvo pasiekta nepaisant to, jog ketvirtajame kėlinyje blauzdos traumą patyrė W.Baldwinas.

Pasibaigus rungtynėms „Maccabi“ lyderis „Israel Hayom“ žurnalistui Tomerui Givati patikino, jog antrose rungtynėse, jau ketvirtadienį sugrįš ant parketo.

„Man viskas bus gerai ir ketvirtadienį aš žaisiu. Dabar trauma manęs tikrai nesustabdys“, – užtikrintai kalbėjo W.Baldwinas.

Amerikietis per 25 minutes surinko 15 taškų (4/8 dvit., 0/3 trit., 7/10 baud.), 1 atkovotą kamuolį, 7 rezultatyvius perdavimus ir 18 naudingumo balų.

Tel Avivo krepšininkai serijoje iki 3 pergalių pirmauja 1:0. Antrosios rungtynės ir vėl bus žaidžiamos Atėnuose, o vėliau serija kelsis į „Maccabi“ namus, kurie šį sezoną yra Belgrade, Serbijoje.